realmadridcf.pl - Polska Strefa Fanów Realu Madryt

Ronaldo dostanie podwyżkę

autor: Czarny; 2012-11-09, 21:46:23; defensacentral.com

Real Madryt przygotowuje nowy kontrakt dla Cristiano Ronaldo. Portugalczyk ma przedłużyć umowę z klubem i zwiększyć swoje zarobki, które obecnie wynoszą 9,5 mln euro za sezon. Dużo? Na pewno tak, ale warto zaznaczyć, że Kaká inkasuje obecnie identyczne wynagrodzenie. Czy wkład obu panów w grę zespołu jest  taki sam? Chyba jednak nie.

Cristiano jest jednym z faworytów do zdobycia Złotej Piłki. Jego statystyki są imponujące, ale wynagrodzenie gorsze niż Rooneya, Eto'o czy Ibrahimowicza. Królewscy chcą docenić swojego zawodnika i wynagrodzić go za ciężką pracę wykonywaną dla klubu.

164 gole w 160 meczach stanowią rekord, który jest nieosiągalny dla innego zwykłego śmiertelnika. ABC donosi, że władze Realu Madryt są świadome pracowitości Ronaldo i po sezonie zaoferują piłkarzowi nową umowę.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Komentarze użytkowników
FanRealuMadrid / zobacz profil
dodanych komentarzy:
Arczi dobrze mówi El Madridista nie znasz jaką dostanie pensję to poco tak mówisz ok nie lubisz go ..ale kto ci zapewni tyle bramek co cr?? Cr to gwarancja bramek 60 minimum na sezon !:P
Arczi / zobacz profil
dodanych komentarzy:
Niestety, taka historia, zawsze najwięcej warta jest rozrywka, a Ronaldo jej dostarcza, tak jak cały RM.
Arturo. / zobacz profil
dodanych komentarzy:
To już nie jest ten piękny sport jak kiedyś, to teraz jest tylko kasa, kasa, kasa. I pomyśleć, że taki Ronaldo czy nawet głupi Rasiak, dostaje większe wynagrodzenie, niż jakiś lekarz, strażak, który ratuje ludziom życie... Paranoja.
El Invicto / zobacz profil
dodanych komentarzy:
Według mnie to bardzo dobry pomysł. No bo właśnie jak wyżej napisane co robi taki Kaka albo Eto. Ronaldo jest prawie idealnym zawodnikiem i takie 11 milionów spokojnie powinien dostać.
Arczi / zobacz profil
dodanych komentarzy:
El Madridista.
Nawet wysokości nie znasz a już ci nie pasuje. Według mnie zasłużył na podwyżkę, ale taką realną i do udźwignięcia.
beq98 / zobacz profil
dodanych komentarzy:
W sumie może być...My mu nie placimy
-Kaka- / zobacz profil
dodanych komentarzy:
A moim zdaniem zasłużył sobie na tą podwyżkę.Jest najlepszym piłkarzem na świecie zdobywa tyle bramek, że głowa mała i nie ma innego takiego piłkarza na świcie wyjątek ( Messi )
SXTR / zobacz profil
dodanych komentarzy:
Jak dla mnie to głupota, jak mu się nie podoba obecne wynagrodzenie to droga wolna.