realmadridcf.pl - Polska Strefa Fanów Realu Madryt

Współpraca

Jesteś fanem Realu Madryt? Chciałbyś pomóc w tworzeniu serwisu RealMadridCF.pl? Może to właśnie Ciebie szukamy? Zgłoś się do nas!

Jeśli jesteś zainteresowany posadą na naszej stronie, musisz spełniać poniższe wymogi:
- Minimum 15 lat,
- Dyspozycyjność,
- Stały dostęp do internetu,
- Umiejętność tłumaczenia newsów,
- Nienaganna ortografia,
- Umiejętność formułowania zdań,
- Ambicje.

Redaktor – na co dzień zajmuje się wyszukiwaniem aktualności na zagranicznych serwisach, które następnie tłumaczy. Wymagana kreatywność, bezbłędna ortografia i łatwość tłumaczenia tekstów z języka hiszpańskiego i angielskiego.

Publicysta – na tym stanowisku nie jest wymagana znajomość języka obcego. Osoba ubiegająca się na to stanowisko powinna mieć „lekkie pióro” i obszerną wiedzą związaną z Realem Madryt. Publicysta najczęściej korzysta z własnej wiedzy oraz wszelakich przemyśleń na aktualne tematy.

Kompilator – od osoby zajmującej to stanowisko wymagamy inwencji twórczej, umiejętność posługiwania się programami (najlepiej Sony Vegas, jednak nie widzimy przeszkód, by posługiwać się Windows Movie Maker). Od kompilatora oczekujemy licznych kompilacji, na które sam zbierze odpowiednie materiały.

Osoba do prowadzenia relacji live pisemnej - osoba zajmująca to stanowisko będzie odpowiadała za prowadzenie relacji tekstowej podczas spotkań Realu Madryt.

Początkowo praca odbywa się na zasadzie wolontariatu, jednak wraz ze wzrostem popularności witryny, możliwe są skromne korzyści finansowe w przypadku ofert reklamowych.

Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt pod adresem e-mail – saylars@g.pl

Czekamy na Ciebie!