realmadridcf.pl - Polska Strefa Fanów Realu Madryt

Ronaldo: Musimy być razem

autor: Czarny; 2013-01-10, 18:59:13; as.com

Cristiano Ronaldo był bohaterem meczu z Celtą. Portugalczyk zaliczył hat-tricka oraz asystował przy bramce Samiego Khediry. "Dość krytyki, to nie pomaga w niczym. Musimy być razem. Awansowaliśmy w Pucharze Hiszpanii i Lidze Mistrzów", powiedział Ronaldo po meczu.

"Jestem zaszczycony faktem, że zdobyłem tak wiele goli dla tego klubu. Bramki nie są jednak dla mnie najważniejsze. Moja przyszłość? Nie będę rozmawiał z innymi klubami, ponieważ mam ważny kontrakt, ale w świecie futbolu wszystko jest możliwe", kontynuował.

"Jestem w dobrej formie. Święta pomogły nam oczyścić nasze umysły. Chcemy do końca sezonu być w dobrej dyspozycji. Atmosfera na Bernabéu była wspaniała, teraz czuję, że kibice poświęcają nam więcej uczucia", stwierdził.

"Mecz z Celtą był pod kontrolą. Bramka w drugiej minucie bardzo nam pomogła. Dobrze zareagowaliśmy na grę w osłabieniu. Kartka dla Ramosa była przypadkowa, to nic wielkiego. Byliśmy spokojni, szczególnie w drugiej połowie, bo graliśmy swoje. Pomimo tego, spotkanie było otwarte. Naszym celem było zwycięstwo i awans. Jesteśmy zadowoleni z wykonanego zadania", zakończył.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Komentarze użytkowników

Brak komentarzy