realmadridcf.pl - Polska Strefa Fanów Realu Madryt

Real 4-1 Sevilla (Ronaldo Hattrick)

autor: FusioN; 2013-02-10, 15:24:32;

Prawdziwy pokaz siły przed spotkaniem z Manchesterem United zaprezentowali piłkarze Realu Madryt, którzy pokonali 4:1 Sevillę. Królewscy zrehabilitowali się za porażkę w ubiegłej kolejce z Granadą, a hattrickiem popisał się Cristiano Ronaldo.

Już w pierwszych 45 minutach Królewscy praktycznie rozstrzygnęli losy spotkania. Real objął prowadzenie w 18. minucie meczu. Po zagraniu z lewej strony pola karnego Ronaldo samobójczego gola niemalże zdobył Fernando Navarro. Niemalże, ponieważ tuż przed linią bramkową piłkę trącił jeszcze Benzema i to właśnie Francuz otworzył wynik spotkania.

Osiem minut później było już 2:0. Cristiano Ronaldo kapitalnym zwodem oszukał Maduro i przepięknym uderzeniem przy lewym słupku nie dał szans Beto.

To był dopiero początek popisów Portugalczyka. Tuż po wznowieniu gry w drugiej połowie Ronaldo dopadł do piłki, która powinna paść łupem fatalnie ustawionego Fazio, i po raz drugi wymierzył wyrok na Andaluzyjczykach.

W 59. minucie CR7 skompletował hattricka, uderzając z bliska po podaniu Higuaina. Przyjezdni zdołali odpowiedzieć honorowym trafieniem Manu z 87. minuty, który popisał się ładną indywidualną akcją i strzałem przy długim słupku pokonał Lopeza.

Obie jedenastki kończyły mecz w dziesiątkę. W 66. minucie za drugą żółtą kartkę z boiska wyleciał Higuain, czternaście minut później ten sam los w drużynie gości spotkał Maduro.

Po niespodziewanej porażce  z Granadą Real gromi Sevillę i w bardzo dobrych nastrojach może przygotowywać się do meczu z Manchesterem United.

Real Madryt - Sevilla FC 4:1 (2:0)
1:0 Benzema 18'
2:0 Ronaldo 26'
3:0 Ronaldo 46'
4:0 Ronaldo 59'