realmadridcf.pl - Polska Strefa Fanów Realu Madryt

Porażka w drugiej kolejce sezonu

autor: patrykrmcf; 2012-08-26, 22:56:58; własne

Real Madryt w meczu drugiej kolejki Primera Divisón przegrał na wyjeździe z Getafe 2:1. Jedyną, honorową bramkę dla podopiecznych Jose Mourinho zdobył Higuain w 27 minucie spotkania.

Od pierwszego gwizdka sędziego mecz był wyrównany, wręcz nudy. Pierwszą groźną sytuację przeprowadzili zawodnicy "Królewskich", Cristiano Ronaldo zagrał bardzo dobrą piłkę do Ozila, po czym Niemiec strzałem na pustą bramkę trafił w poprzeczkę.

Na pierwsze trafienie w meczu musieliśmy czekać do 27 minuty, jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Gonzalo Higuain, który dostał fantastyczną piłkę od Di Marii, po czym obiegł bramkarza i strzelił bramkę.

Do końcowego gwizdka sędziego w pierwszej części meczu wynik nie uległ zmianie i to "Królewscy" schodzili na drugą połowę z prowadzeniem. Drugie 45 minut rozpoczęło się na korzyść Getafe, do remisu gospodarzom udało się doprowadzić w 53 minucie za sprawą Juana Valeri, który dobrym strzałem głową pokonał Ikera Casillasa.

Real przeważał przez większą część meczu jednak nie udało im się strzelić bramki. Gola na wagę zwycięstwa strzelił Barrada, który dobrym, silnym strzałem zza pola karnego pokonał hiszpańskiego bramkarza aktualnego mistrza Hiszpanii. Real nadal atakował, jednak trafić do siatki się nie udało. Końcowy gwizdek arbitra i to "Los Blancos" przegrywają w meczu drugiej kolejki Primera Divisón z Getafe 2:1.

Getafe CF - Real Madryt 2:1 (0:1)