realmadridcf.pl - Polska Strefa Fanów Realu Madryt

Castilla pokonuje Xerez CD!

autor: macierze; 2012-09-08, 23:49:00; realmadridcf.pl

Real Madryt Castilla w 4. kolejce Segunda División pokonał na własnym stadionie Xerez CD 3:2. Bramki w tym meczu dla podopiecznych Alberto Torila zdobył Morata, Borja i Jesé. Natomiast bramki dla gości zdobywali Iñigo Vélez i José Mari.

Drużna Realu Madryt rozpoczęła mecz spokojnie. Niestety od 20. minuty Castilla przegrywała 0:1. Piłkę przed polem karnym stracił Juanfran, a sytuację wykorzystał Iñigo Vélez. Goście nie cieszyli się jednak długo z prowadzenia. W 32. minucie Alvaro Morata oddał świetny strzał z dystansu nie dając najmniejszych szans Toniemu. Jeszcze przed przerwą "Królewscy" objęli prowadzenie. Po dobrze wykonanym rzucie rożnym do piłki doszedł Borja zdobywając z kilku metrów bramkę. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie.

Druga część meczu rozpoczęła się dobrze dla Realu Madryt Castilla. W 54. minucie Jese wykorzystał błąd obrońców gości, strzelając celnie do bramki. Gdy wydawało się, że wynik meczu nie ulegnie zmienie, Jose Mari zdobył bramkę kontaktową. Obrońcy Castilli zachowali się źle podczas rzutu rożnego co wykorzystał bez problemów Hiszpan. Więcej bramek w tym meczu nie oglądaliśmy i tym samym Castilla dopisuje sobie trzy cenne punkty.

Real Madryt Castilla 3:1 Xerez CD (2-1)
Morata 32, Borja 40', Jesé Rodriguez 54 - Iñigo Vélez 20', José Mari 93'

Real Madryt Castilla: Jesús, Juanfran, Casado, Iván, Mateos, Lucas (José Rodríguez 78'), Álex, Mosquera, Borja (Óscar Plano 74'), Jesé, Morata (Raúl de Tomás 86').

Xerez CD: Toni, Mendoza, Herrero, Vélez, Israel, Vega (Francisco Maldonado 62'), Rafa García (José Mari Romero 76'), Rey, Bouzón, Cámara, David Prieto.