realmadridcf.pl - Polska Strefa Fanów Realu Madryt

Castilla pokonała Barcelonę B

autor: patrykrmcf; 2012-08-25, 23:53:38; realmadridcf.pl

Real Madryt Castilla w małym derbowym meczu przeciwko Barcelonie B wyszła z pojedynku zwycięstwo pokonując gości 3:2. Bramki dla ekipy prowadzonej przez Alberto Torila strzelali Juanfran, Denis oraz Óscar Plano.

Już od pierwszego gwizdka sędziego do ataku na bramkę "Królewskich" ruszyła Barcelona, jednak jej ataki nie zakończyły się trafieniem do siatki. Pierwszą bramkę trafił Juanfran, który w 11 minucie starcia dostał znakomitą piłkę od jednego z kolegów w pole karne, po czym przyjął futbolówkę i pewnym strzałem pokonał golkipera drużyny przyjezdnej.

Spotkanie było wyrównane, jednak znacznie lepiej ataki wychodziły gospodarzom. Kilkanaście minut później wynik podwyższył Denis, który znakomicie zmylił obrońców i dopełnił formalności strzelając gola. Przy bramce ucierpieli gracze Barcy, którzy nawzajem się zderzyli przy próbie odbioru piłki Denisowi.

Bramkę kontaktową, honorową goście zdobyli za sprawą Nacho, który w 40 minucie po rzucie wolnym odbił piłkę głową tak niefortunnie, że zdołała ona wpaść do bramki. Trafienie do własnej siatki podziało na Real bardzo dobrze, zaczęli oni jeszcze bardziej atakować. Do ostatniego gwizdka sędziego w pierwszej części rezultat nie uległ zmianie i to gospodarze prowadzili w małych derbach 2:1.

Chwilę po rozpoczęciu drugich 45 minut do siatki zdołał trafić Óscar Plano, który dobrym uderzeniem z pola karnego pokonał golkipera Barcelony. Goście zdecydowali się na odrabianie strat w końcówce, straty zmniejszył Sergi Roberto, który podszedł do wykonania jedenastki, nie pomylił się on i pokonał Mejiasa. Końcówka starcia była dość emocjonująca, jednak "Dumie Katalonii" nie udało doprowadzić się do wyrównania i to "Królewscy" cieszyli się ze zwycięstwa w małej, derbowej potyczce.

Real Madryt Castilla - FC Barcelona B 3:2 (2:1)