realmadridcf.pl - Polska Strefa Fanów Realu Madryt

Albiol staje w obronie Navarro

autor: Czarny; 2012-11-13, 13:01:47; marca.com

Raúl Albiol, obrońca Realu Madryt, wypowiedział się na temat piłkarza Levante - Davida Navarro - którego atak łokciem uszkodził powiekę Cristiano Ronaldo.

- Mam dobre relacje z Davidem. Znam go od dawna z gry w Valencii. Jego kolegą z zespołu był także mój brat. Najważniejsze, że udało nam się wygrać, a Cristiano czuje się dobrze. Nie sądzę, że powinniśmy ukrzyżować piłkarza za ten faul - powiedział Albiol.

- To, co wydarza się na boisku, nie powinno wychodzić poza nie. Nie wiem, czy atak łokciem był celowy, ale niewątpliwie Cristiano nabawił się urazu. Tym samym, może to być uznane za zagranie z premedytacją. Sędzia mógł pokazać czerwoną kartkę, ale nie musiał. Nie sądzę, że prasa będzie pastwić się nad Davidem. Takie rzeczy się zdarzają, wszyscy o tym zapomną.

- Levante włożyło wielki wysiłek w ten mecz. Ta porażka na pewno ich zabolała, stąd niektóre osoby wypowiedziały słowa, które nie powinny mieć miejsca. Mylą się, sędzia nie miał wpływu na wynik - stwierdził.

- Zwycięski gol w wykonaniu Moraty jest dla niego na pewno czymś dobrym. Ten chłopak zaczyna sobie uświadamiać, że może być kimś ważnym dla pierwszego zespołu. Jest młody i jeszcze się rozwinie - zakończył.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Komentarze użytkowników
-Kaka- / zobacz profil
dodanych komentarzy:
Moim zdaniem nie było faulu na Ronaldo zawodnik Levante przypadkiem uderzył CR7 łokciem.Ale ogólnie patrząc na mecz sędzia kilka razy się pomylił.
Olcia97 / zobacz profil
dodanych komentarzy:
Moim zdaniem powinien nawet zejść z boiska. Nie ważne czy zrobił to celowo czy nie i nie chcę wnikać, ale zrobił.
W sumie to zgadzam się z Madridstka co do sędziego. Sędziował jak ślepak na żółtych papierach -.- I to na korzyść Levante no, ale pozostawię to już bez komentarza.
Madridistka / zobacz profil
dodanych komentarzy:
*obrońców Navarro, a nie Levante
Madridistka / zobacz profil
dodanych komentarzy:
Nie przesadzajcie, Muniez sędziował jak pizda i mylił się w obie strony, według mnie częściej na korzyść Levante, ale nie wypaczyło to jakoś szczególnie wyniku meczu. A ja też należę do obrońców Levante, nie jest powiedziane, że jak go bronię to jestem, przeciwko CR. Po prostu wyskakiwali do główki, a piłkarze zawsze wystawiają łokcie jak skaczą, to normalne. Nie ma winowajcy. Ale kartka przynajmniej żółta się należała.
beq98 / zobacz profil
dodanych komentarzy:
Munez Albiol to wgl byl 12 zawodnikiem Levante:)
Munez / zobacz profil
dodanych komentarzy:
Albiol....No Comment.Oczywiscie caly Real w obronie z CR7 a Albiol na opak :)