realmadridcf.pl - Polska Strefa Fanów Realu Madryt

Raúl: Real Madryt szanuje swoich rywali

autor: Czarny; 2012-11-14, 15:27:58; defensacentral.com

Raúl González, żywa legenda Realu Madryt, nie zapomina o swoim byłym klubie. Podczas konferencji w Katarze, odniósł się do madryckiej drużyny w bardzo pozytywnych słowach: - Real Madryt nie jest przyjazny na boisku, zawsze chce wygrać, ale dąży do tego przy maksymalnym szacunku do rywala. Przeciwnicy to widzą, przez co odczuwają podziw i równie wielki szacunek do nas. Tego typu pozytywne wartości zaszczepił w nas wszystkich Di Stefano i reszta kolegów z drużyny - wspomina.

- Miałem to szczęście, że podczas moich początków w klubie, nie zabrakło w szatni wielu adopcyjnych rodziców: Hierro, Sanchis, Buyo, Redondo, Alkorta... Pamiętam, że podczas okresu przygotowawczego i wizyty w Gijónie, kapitan odniósł się do nas w żołnierskich słowach: "Panowie, jesteśmy Realem Madryt i nie możemy przegrać żadnego spotkania" - kontynuował Raúl.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Komentarze użytkowników
Arturo. / zobacz profil
dodanych komentarzy:
Na trenera napastników bo...? Bo dobry napastnik? Nie zawsze dobry gracz staje się dobrym trenerem. Dlaczego niespełnieni piłkarze są świetnymi trenerami? Czyt. Mourinho? Bo żeby być dobrym trenerem trzeba mieć całkiem inne cechy niż jako piłkarz.
beq98 / zobacz profil
dodanych komentarzy:
fajnie by bylo Kaka
-Kaka- / zobacz profil
dodanych komentarzy:
Legenda Realu mam nadzieje, że jeszcze do nas wróci jako trener napastników.
El CRACK / zobacz profil
dodanych komentarzy:
Tak jest nasza Legendo :D Musimy wygrać ligę i ligę Mistrzów:D Hala!Madrid!