realmadridcf.pl - Polska Strefa Fanów Realu Madryt

Pique: Cristiano jest bardzo miły

autor: Czarny; 2012-11-14, 15:00:42; marca.com

Obrońca Barcelony, Gerard Pique, zabrał głos na temat rywalizacji Leo Messiego i Cristiano Ronaldo o Złotą Piłkę. Zdaniem Pique, Złota Piłka jest zarezerwowana dla Argentyńczyka: - Szanuję tych, którzy wierzą, że Ronaldo zasługuje na Złotą Piłkę, ale gram razem z Leo i wiem, że jest to postać z innej planety. Cristiano jest za to najmilszy na świecie. Grałem z nim w Manchesterze i tam też taki był, a oprócz tego wykazywał się wielką pracowitością. Jest bardzo dobry, ale nie ma nic wspólnego z Messim - powiedział.

Pique odniósł się także do kontrowersji związanych z Pepe, Ballesterosem i Navarro: - Nie wiem, co się wydarzyło, ale chciałbym się dowiedzieć. Wiele nieprzyjemnych zdarzeń miało już miejsce w przeszłości, a ludzie nie są głupi i o tym wiedzą. Rozumiem, że coś może się zdarzyć raz czy dwa, ale nie wiele razy. Komisja musi to wyjaśnić - uznał.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Komentarze użytkowników
Madridistka / zobacz profil
dodanych komentarzy:
Nie przejmowałabym się za bardzo tym kto wygra Złotą Piłkę. Kiedy głosowali dziennikarze, wybór był ość obiektywny. Ale od kiedy dołączono środowisko piłkarskie, jest to nagroda sympatii i znajomości, podam choćby przykład Messiego, który zagłosuje na Aguero, a jak wszyscy wiemy, Kun nie zasługuje na taką nagrodę.
beq98 / zobacz profil
dodanych komentarzy:
ja też ale rozumowaniem ludzi messi wygra
-Kaka- / zobacz profil
dodanych komentarzy:
Nie zgadzam się z twierdzeniem, ze Złota Piłka już jest pewna dla Messiego.
El CRACK / zobacz profil
dodanych komentarzy:
Gerrard jaki miły aż miło się czyta :D Nie prawda złota gała nie jest zarezerwowana dla Leo:D