realmadridcf.pl - Polska Strefa Fanów Realu Madryt

Kaká: Wnoszę doświadczenie do zespołu

autor: Czarny; 2012-11-15, 09:47:30; marca.com

Ricardo Kaká jest podekscytowany perspektywą gry na Mistrzostwach Świata 2014, które odbędą się w Brazylii. Pomocnik Realu Madryt zamierza zrobić wszystko, by znaleźć się w drużynie narodowej na ten turniej: - Jest jeszcze sporo czasu. Zamierzam krok po kroku odzyskiwać swój status w reprezentacji. Chce kontynuować to, czego dokonałem w dwóch ostatnich meczach. Gra na mistrzostwach w moim kraju jest dla mnie marzeniem - powiedział Kaká.

Brazylijczyk nawiązał do swojej sytuacji w klubie zapewniając, że nie ma zamiaru nigdzie odchodzić: - Mój kontrakt z Realem obowiązuje jeszcze przez dwa i pół roku. Mam nadzieję, że będę przez ten okres czasu cieszyć się futbolem. Uważam, że moje umiejętności techniczne, doświadczenie i dojrzałość mogą pomóc zespołowi - stwierdził.

Ricardo odniósł się do swoich relacji z Mourinho: - Szanuję jego decyzje. Rozumiem, że nie zawsze mogę grać. Mam bardzo profesjonalne relacje z trenerem i moimi kolegami. Bardzo dobrze się dogadujemy. Rywalizacja z Özilem jest normalna, doceniam go jako zawodnika.

Na koniec, poruszona została kwestia Neymara: - Jest fantastycznym graczem. Świetnie radzi sobie w Santosie i reprezentacji. Powinien dalej podążać tą drogą i cieszyć się futbolem - uznał Kaká.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Komentarze użytkowników
beq98 / zobacz profil
dodanych komentarzy:
szkoda ze zniszczyly go kontuzje
-Kaka- / zobacz profil
dodanych komentarzy:
Kaka może okazać się jednym z kluczowych postaci w reprezentacji ponieważ ma doświadczenie i znacznie pomaga młodszym zawodnikom.Ricardo namów Neymara aby wybrał Real.