realmadridcf.pl - Polska Strefa Fanów Realu Madryt

Del Bosque zagłosuje na Casillasa?

autor: Czarny; 2012-11-15, 10:35:14; as.com

Selekcjoner reprezentacji Hiszpanii, Vicente Del Bosque, przyznał po meczu z Panamą, że w rywalizacji o Złotą Piłkę, będzie wspierał swoich podopiecznych. Tym samym, trzy głosy ze strony byłego trenera Realu Madryt, powędrują do hiszpańskich piłkarzy.

- Jutro jest dzień oddawania głosów w plebiscycie FIFA i jeżeli tak bardzo chcesz wiedzieć na kogo zagłosuję, zapewnię Cię, że moje trzy głosy powędrują do hiszpańskich zawodników - przyznał Del Bosque.

Nie tak dawno media doniosły, że opiekun najlepszej reprezentacji na świecie odda pustą kartkę, by ustrzec się przed konfliktem w drużynie. Jak się jednak okazuje, Casillas będzie mógł liczyć na wsparcie swojego trenera.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Komentarze użytkowników
Arturo. / zobacz profil
dodanych komentarzy:
Tak, no. Niech wszyscy głosują tylko i wyłącznie na zawodników Realu. Fabio Capello niech zagłosuje na Ikera, Ronaldo i Arbeloę, byle nie na zawodnika Barcy.! Tak, wiem że Alvaro nie jest w nominowany do nagrody, tak tylko rzuciłem. Przemawia przez was obłuda, zakłamanie. Wstyd mi za was.
Akleshia / zobacz profil
dodanych komentarzy:
Xavi? Za najgorszy sezon, ciągłe kontuzje i średnie Euro... A, już wiem, za nietrafienie w piłkę w meczu z Celticiem. Iniesta? I w reprze i w klubie byli lepsi od niego.
Mógłby zagłosować na Ikera, bo mu wybronił drugi turniej, na Ramosa, bo zmienił pozycję i wciąż wysoka klasa i za ten rzut karny na Euro. I nie wiem kto trzeci. Valdes - lol.
El_Mastero / zobacz profil
dodanych komentarzy:
Zagłosuje pewnie tak- Iniesta Casillas Xavi. Chociaż tak naprawdę powinien głosować na trójkę z Realu Casillas Ramos Xabi ale to jego sprawa.
beq98 / zobacz profil
dodanych komentarzy:
ewiadome ze na swoich mistrzow zaglosuje
Madridistka / zobacz profil
dodanych komentarzy:
No i dobrze, Iker, Xabi i Ramos to byłoby najlepsze rozwiązanie, ale mogę się założyć, że VdB zagłosuje na Ikera, Xaviego i Iniestę.
-Kaka- / zobacz profil
dodanych komentarzy:
Mogło się tego spodziewać, że Sfinks zagłosuję na kapitana jego reprezentacji.Obu Iker znalazł sie w finałowej 3