realmadridcf.pl - Polska Strefa Fanów Realu Madryt

  zsmopl

  wszystkie polskie apteki mają obowiązek zgłaszania przez zsmopl informacje o braku możliwości zapewnienia dostępu pacjentowi do leków
  Pobieranie gier przez internet to bajecznie prosta sprawa. Wystarczy kliknąć download i instalator sam poprowadzi nas przez cały proces, a gra po kilku minutach będzie w pełni grywalna.
  pobierzpc.pl

  lokalizacja przecieków

  lokalizacja wycieków rzeszów wykrywanie wycieku wyszukiwanie przecieków znajdowanie wody z

Antonio Adán

Dane

Imię i nazwisko: Antonio Adán
Waga: 90 kg
Wzrost: 190 cm
Przyszedł za: wychowanek
Poprzedni klub: wychowanek
Narodowość: Hiszpania
Miejsce urodzenia: Madryt
Biografia

Antonio Adán urodził się 13 maja 1987 w Madrycie i obecnie występuje na pozycji bramkarza w ekipie prowadzonej przez Jose Mourinho. Młodzieżowy reprezentant Hiszpanii jest wychowankiem drużyny ze stolicy Hiszpanii.

"El Chino" mierzy 190 cm i waży 90 kg, w Realu Madryt występuje z numerem 13 na plecach. Hiszpan zaczynał swoją karierę w 2004 roku, gdzie reprezentował barwy Realu Madryt C, grał tam przez dwa lata, zaś później przeniósł się do Castilli, gdzie grał do 2010 roku. Od tamtego czasu podpisał profesjonalny kontrakt z aktualnym mistrzem Hiszpanii.

Golkiper ma za sobą także występy w młodzieżowych reprezentacjach swojego kraju, Hiszpanii. Antonio miał przyjemność grania w Hiszpanii U-16, U-17, U-19, U-20 czy U-21. W swoich sukcesach ma mistrzostwo kraju, które wywalczył wraz z Realem Madryt oraz Puchar Hiszpanii zdobyty w 2011 roku.