realmadridcf.pl - Polska Strefa Fanów Realu Madryt

Sędziowie nie oszczędzają Modricia

autor: Czarny; 2012-11-16, 11:14:02; defensacentral.com

Luka Modrić wylądował w Madrycie podczas minionego lata na wyraźne życzenie Mourinho. Zadaniem chorwackiego pomocnika jest odciążenie Xabiego Alonso i Mesuta Özila. Piłkarz otrzymał już kilka szans na grę od portugalskiego trenera i spisał się całkiem przyzwoicie. Należy przypomnieć, że Modrić wciąż aklimatyzuje się w nowym otoczeniu. Jednakże, dziś nie o umiejętnościach zawodnika mowa, lecz o alergii na jego osobę ze strony sędziów.

Luka nie jest graczem, który wyróżnia się swoimi parametrami fizycznymi. Jego powołaniem jest tworzenie gry, a nie destrukcja i odbiór piłki. Analizując statystyki, można zauważyć, że Chorwat popełnił dotychczas tylko siedem fauli podczas 509 minut gry. Co ciekawe, arbitrzy nie mają do niego cierpliwości, bowiem już zdążyli pokazać pomocnikowi Realu Madryt trzy żółte kartki.

Modrić został ukarany po raz pierwszy w spotkaniu z Deportivo La Coruna. Później podobny scenariusz powtarzał się w pojedynkach z Mallorcą i Saragossą. Dwa żółte kartoniki pokazywane były w 24 i 35 minucie. Zaskakujące.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Komentarze użytkowników
beq98 / zobacz profil
dodanych komentarzy:
No prawie 50% ;D
-Kaka- / zobacz profil
dodanych komentarzy:
7 fauli i 3 żółte kartki nieźle