realmadridcf.pl - Polska Strefa Fanów Realu Madryt

 • pożyczka ratalna
 • potrzebujesz pożyczki ratalnej na dowolny cel wejdź stronę i weź nawet złotych co chcesz bez żadnych dokumentów decyzja od ręki
 • Álvaro Arbeloa Coca

  Dane

  Imię i nazwisko: Álvaro Arbeloa Coca
  Waga: 78 kg
  Wzrost: 183 cm
  Przyszedł za: 4 mln €
  Poprzedni klub: Liverpool
  Narodowość: Hiszpania
  Miejsce urodzenia: Salamanka
  Biografia

  Álvaro Arbeloa urodził się 17 stycznia 1983 roku w Salamance. Jest on Hiszpanem występującym aktualnie w Realu Madryt na pozycji obrońcy z numerem 17 na plecach. "El Espartano" ma za sobą także kilkadziesiąt występów w dorosłej reprezentacji Hiszpanii.

  Arbeloa mierzy 183 cm i waży 78 kg. Swoją karierę rozpoczynał w juniorach Realu Saragossa, zaś w 2000 roku grał przez trzy lata w młodzieżowej drużynie Realu Madryt. W roku 2003 podpisał on profesjonalny kontrakt z klubem ze stolicy Hiszpanii. Więcej grał w Castilli niż w pierwszej drużynie, dlatego więc w sezonie 2006/07 został ściągnięty do Deportivo La Coruna grał tam rok aż w końcu trafił do Liverpoolu, gdzie mógł cieszyć się z gry.

  W roku 2009 został ściągnięty po raz drugi do Realu Madryt, gdzie po tylu latach nadal ma pewne miejsce w składzie. Do ekipy "Królewskich" został ściągnięty za cztery miliony euro.